> OSNOVNI PODACI
schwarzmann

Konstrukcije Schwarzmann d.o.o.
Pristava 12a
1355 Polhov Gradec
Slovenija
tel +386 1 364 73 10
fax +386 1 364 73 33

info@schwarzmann.si
www.schwarzmann.eu


Upit

zaposleni

Zaposleni - Schwarzmann

Komercialni direktor:
Jožef Schwarzmann, oec.
jozef@schwarzmann.eu
   
Prodaja SLO:
Ivo Rihar

ivo.rihar@schwarzmann.eu
   
Vodja marketinga:
Martin Bajc, univ. dipl. ing.

martin.bajc@schwarzmann.eu
   
Tehnični direktor:
Tomaž Schwarzmann
tomaz@schwarzmann.eu
   
Statik - projektant:
Mitja Kopušar, univ. dipl. ing. gr.

mitja.kopusar@schwarzmann.eu
Tehnična priprava:
Mojca Bogataj, ing.

mojca.bogataj@schwarzmann.eu
Tehnična podpora:
Zoran Vasič

zoran.vasic@schwarzmann.eu
Vodja proizvodnje:
Janez Janša

janez.jansa@schwarzmann.eu
Nabava in logistika:
Izidor Kumar
izidor.kumar@schwarzmann.eu
Montaža i oprema:
Alojz Rozman, ing.

lojze.rozman@schwarzmann.eu

Kontroling:
Mojca Schwarzmann, oec.
mojca@schwarzmann.eu

   
Finance:
Helena Grad, oec.

helena.grad@schwarzmann.eu
Tajništvo:
Damjana Bizjan

info@schwarzmann.eu
 
Direktor:
Boštjan Bevec, u.d.i.s.
bb@schwarzmann.eu